Зеленський привітав українських військових зі Слов'янська на Донбасі

Автор фото, офіс президента
Володимир Зеленський приїхав на Донбас. Він привітав українських військових із Днем збройних сил з міста Слов'янськ, розташованого неподалік від передової.
Президент записав відеозвернення до військовослужбовців біля стели на в'їзді до міста. Він вшанував пам'ять загиблих захисників і подякував воїнам за мужність.

Автор фото, Офіс президента
"Зараз рік ЗСУ. Час, коли усі бачать, хто такі українські захисники та захисниці. Хтось називав себе другою армією світу, всі бачать, хто має перше місце", - сказав президент.
Слов'янськ розташований неподалік від міста Бахмута на Донеччині, де тривають найзапекліші бої. Росія намагається оточити місто.

Автор фото, Офіс президента
Ця стаття містить контент, наданий X. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie X i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець X допису
Головнокомандувач Валерій Залужний також привітав українських захисників із Днем ЗСУ. У відео, яке він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці, він сказав, що у цей день насамперед думає про загиблих братів, сестер та їхні сім'ї.

Автор фото, Офіс президента
Він зазначив, що щодня збирає всю свою волю в кулак, щоб вистачило сил подолати агресора і відбити у нього бажання будь-коли в майбутньому зазіхати на волю України.
"Я знаю, що пліч-о-пліч зі мною найкращі... Серця українських воїнів б'ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу", - сказав головнокомандувач.

Автор фото, Офіс президента





























