Вночі росіяни знову обстрілювали житлові райони Харкова, зокрема Немишлянський та Холодногірський райони, повідомив у телеграмі голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Він підкреслив, що обстрілів зазнає "виключно цивільна інфраструктура".
"Через обстріли горіли балкони квартир багатоповерхівок, автомобілі, гаражі.
Близько 23:00 російська ракета влучила у двоповерховий будинок Холодногірського району Харкова, двох харків’ян із вибуховими травмами госпіталізували до медичних установ", - повідомив він.
Після півночі обстріли тривали в області.
У Богодухівському районі загинула 79-річна жінка.
У Немишлянському районі росіяни обстріляли лікарню, - пошкоджені дах, технічний поверх, операційна на сьомому поверсі та перекриття шостого поверху в рентгенкабінеті. Постраждалих немає.
Вночі також тривали обстріли у Харківському, Ізюмському, Богодухівському, Чугуївському районах. Семеро отримали поранення та госпіталізовані, пошкоджені житлові будинки, горіли господарчі споруди, гаражі та автомобілі.
"Найгарячішим в області залишається Ізюмський напрямок. Ворог намагається втримати раніше зайняті позиції. Наші збройні сили щодня мінусують особовий склад та техніку окупантів. Бійці мотивовані та готові і надалі захищати жителів Харківщини від російських окупантів!" - повідомив голова ОВА.