За повідомленням ОП, на Рівненщині, де напередодні ввечері Росія завдала два ракетні удари по об‘єктах цивільної інфраструктури, зруйновані СТО, мийка та авторозборка.
"Тут зокрема ремонтували автомобілі для ЗСУ", - повідомили в ОП.
Загинуло троє осіб. Двоє у важкому стані. Четверо - легкі ушкодження. Триває розчищення місця ракетного удару рятувальниками.
Також у неділю ввечері та вночі обстріли Чернігівщини: з мінометів території біля с.Грем’яч (Новгород-Сіверський район), території між селами Леонівка та Галаганівка (Новгород-Сіверський район), обстріл позицій у районі села Гірськ (Корюківський район).
З вечора російські удари по північних районах Харкова. Один із снарядів влучив у житловий будинок, попередньо — двоє поранених. Горіли автомобілі, господарчі та складські будівлі. Пошкоджень зазнав медзаклад у 602-му мікрорайоні. Постраждалих немає.
По Харківській області загалом протягом доби через обстріли росіян поранені 7 осіб. Одна людина загинула в Золочеві, Богодухівський район. Росіяни завдавали ударів по Харківському, Чугуївському, Ізюмському, Богодухівському районах області.
На Луганщині: авіаудари завдано по Лисичанську, а також в районі Білої Гори. Дуже багато руйнувань. Зруйновано телевізійну вежу, серйозно пошкоджено автомобільний міст, є потрапляння снарядів в житлові та адміністративні будинки, зокрема, будівлю СБУ тощо. За добу — одна людина загинула, одна — поранена.
На Донеччині обстріли зі стрілецької зброї, танків, артилерії, мінометів, ракет, РСЗВ "Град", "Ураган" — "усе це ворог застосовує як по позиціям ЗСУ, так і по населених пунктах області, повідомляють в ОП.
У Авдіївці був обстріляний Авдіївський коксохімічний завод, район залізничного вокзалу, школа, гаражний кооператив, футбольний стадіон, трансформатор); у с. Маяки — школа; у Слов’янську, с. Первомайське і смт. Нью-Йорк — житловий сектор. Загинуло троє, поранено двоє цивільних.
Зранку у Миколаєві лунали вибухи. Інформація уточнюється.
На Херсонщині жителі області чули постріли та вибухи.
"Знову внаслідок боїв страждають населені пункти прикордонних територій. Критична ситуація сьогодні у смт Біла Криниця, що у Великоолександрівській ТГ: знищено багато будинків, пошкоджений елеватор, соціальна та дорожня інфраструктура. Практично всі села, через які проходить річка Інгулець (Калинівська ТГ, с. Давидів Брід та інші), — у тяжкому стані, а узбережжя у багатьох містах заміноване", - повідомляють в ОП.
Там також відзначають, що "все сильніше місцеві партизани дають прочуханки окупантам, а після останніх подій місцеві "керівники" посилили власну охорону.
Відносно спокійно ніч минула на Волині, у Закарпатті, в Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій, Вінницькій, Хмельницькій, Запорізькій, Одеській, Тернопільській областях, на Кіровоградщині, Черкащині, Полтавщині, Дніпропетровщині, Житомирщині, Сумщині, Київщині (там вранці спрацювало ППО, збито одну ракету, залишки якої впали на околицях одного з сіл району. Руйнувань та постраждалих немає).