Російське міністерство оборони визнало, що напередодні завдало
удару по Києву. При цьому росіяни наполягають, що цивільна інфраструктура
внаслідок обстрілу не постраждала.
За версією російського міноборони, чотири ракети випустили по
заводу "Артем", де виготовляли боєприпаси. І за їхніми даними, "всі
чотири ракети досягли цілі, громадянська інфраструктура міста не постраждала".
Вранці у неділю російські військові обстріляли Київ. Влучили
у житловий комплекс в Шевченківському районі столиці, куди вже потрапляли наприкінці
квітня.
Внаслідок обстрілу загинув один чоловік. Травми отримали
шестеро мешканців будинку, серед них семирічна дівчинка та її мама.
За інформацією лікарів, дівчинку прооперували. Її стан
стабільний і життю нічого не загрожує. Мама дівчинки - в стані середньої
тяжкості, повідомили в КМДА.
Є численні фото, на яких видно, що в результаті ударів зруйновано три верхні поверхи дев'ятиповерхового житлового будинку.
Російське міноборони поклало провину за руйнування житлового
будинку на українські сили ППО.