Росіяни призначили коменданта Сєвєродонецька - Гайдай
Сєвєродонецьк перебуває повністю під контролем росіян, які вже призначили свого коменданта міста. Про це розповів в ефірі телемарафону голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.
"Місто настільки знищене, що буде важко справлятися з ситуацією там", - додав він.
Очільник Луганської ОВА розповів, що українські військові відійшли на підготовлені оборонні позиції.
Гайдай також пояснив, що наразі евакуація з міста на підконтрольну Україні територію неможлива, залишити Сєвєродонецьк можна лише у бік окупованої території.
Він також розповів, що з території "Азоту" почали виходити цивільні, які там залишались.
За словами Гайдая, ці люди провели в укриттях три місяці, вони потребують медичної й психологічної допомоги. Користуючись станом людей, росіяни знімають з ними пропагандистські ролики, додав Гайдай.