Київська поліція перевірила нічні клуби – і вручила 219 повісток
Київські правоохоронці разом із представниками військового комісаріату провели рейди нічними закладами столиці. Вони перевіряли, чи дотримуються там обмежень воєнного часу.
"В умовах воєнного стану громадяни повинні дотримуватися обмежень комендантського часу", - сказав начальник київської поліції Іван Вигівський.
За його словами, за вихідні правоохоронці перевірили 420 нічних закладів. Два з них працювали.
"І виявлено 413 осіб, які порушили комендантський час. З числа цих громадян комісар перевіряв чоловіків призовного віку на наявність відповідних приписних посвідчень. У результаті 219 чоловікам було вручено повістки до військкомату", - сказав Вигівський.
Крім того, у поліції кажуть, що виявили і тих, хто мав при собі наркотики – за цими фактами відкрито провадження.
Також під час нічних рейдів поліція склала 73 адміністративні протоколи - за розпивання алкоголю у заборонених місцях, дрібне хуліганство та за злісну непокору поліції.
"Ми й надалі будемо проводити такі відпрацювання, адже кожен житель столиці повинен розуміти всю серйозність ситуації та усвідомлювати небезпеку, яка нині ще є з боку країни-агресора. Хочу наголосити, що під час комендантської години категорично заборонено пересуватися містом, окрім спецтранспорту та випадків крайньої необхідності", - попередив Вигівський.
Це вже не перший раз, коли порушників громадського спокою викликають до військкомату.
На початку червня одеські пабліки облетіло відео, на якому чоловік та жінка серед дня займаються оральним сексом на місцевому пляжі. Обом загрожує покарання, і обом теж тоді вручили повістки.
Чи законна така практика, та чому до неї неоднозначно ставляться у самій армії, читайте у статті ВВС.