Обстріл Слов'янська: 11 загиблих, серед них - дворічна дитина

Слов'янськ

Автор фото, Донецька ОВА

Published

14 квітня росіяни обстріляли Слов'янськ, внаслідок чого щонайменше 11 людей загинули і понад 20 були поранені.

Станом на ранок суботи голова Донецької ОДА Павло Кириленко заявив про дев'ятьох загиблих, а пізніше уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що їхня кількість збільшилася до 11.

"Країна-агресор залишає по собі тільки смерть, біль і нещастя. За кожен злочин - не уникнути відповідальності", - додав Лубінець.

Серед загиблих - дворічна дитина, яку не змогли врятувати після того, як витягнули з-під завалів.

За словами Кириленка, близько 16 години росіяни випустили по місту щонайменше 7 ракет, за попередньою інформацією - С-300. 6 із них влучили по житловому сектору, ще 1 - на територію ландшафтного парку.

Внаслідок обстрілу пошкодили 34 багатоповерхівки та 20 приватних будинків, школу, базу відпочинку, адмінбудівлю, крамницю і господарський центр.

.

Автор фото, Кириленко

Слов'янськ

Автор фото, Донецька ОВА

Рятувальна операція тривала до ранку, на місці працювали вибухотехніки, парамедики, рятувальники та поліція.

Обстріл Слов'янська прокоментував президент України Володимир Зеленський.

"Окупанти жорстоко обстріляли місто. Держава-зло вкотре демонструє свою сутність. Просто серед дня вбиваючи людей. Руйнуючи, знищуючи все живе", - написав президент і додав, що "за кожен прояв тероризму буде справедлива відповідальність".

.

Автор фото, Кириленко