Двох українок вигнали з паризького ресторану зі словами: "Хай живе Путін!"

Автор фото, Getty Images
Двох українок, що знайшли прихисток у Франції через війну, вигнав з паризького ресторану менеджер закладу. Одночасно він викрикав "Viva Poutine" (Хай живе Путін!). Пізніше працівник вибачився та заявив, що не підтримував Путіна, але на кафе вже накинулися з критикою у соцмережах та обвалили його рейтинг в Google.
Мати і донька - Лариса і Меліса - розповідають, що зайшли у паризьке кафе "Le Cozy Montparnasse", щоб випити чаю і зігрітися, пише французьке видання BFM TV.
Жінки стверджують, що намагалися зробити замовлення, але максимально бюджетно, бо після переїзду змушені були економити.
За їхніми словами, офіціантка грубо заявила жінкам, що українцям в цьому закладі не раді. Після чого клієнтки вирішили покликати менеджера.
"Я думала, що він не знає, як співробітники взаємодіють із клієнтами в кафе. А він у відповідь почав кричати, що підтримує Путіна і що вбивати український народ правильно", - запевняє дівчина.
Про інцидент повідомив також віцепрезидент Союзу українців Франції Володимир Когутяк. У себе в твіттері він опублікував відео, яке зняла одна з жінок, на ньому менеджер випроваджує відвідувачок з кафе та кілька разів повторює "Viva Poutine" (Хай живе Путін!).
Ця стаття містить контент, наданий X. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie X i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець X допису
Пізніше він заявив виданню, що вчинив так через роздратування. За його словами, жінки хотіли в туалет, але за правилами закладу, щоб потрапити до вбиральні, потрібно зробити замовлення.
"Мені байдуже, чи вони українці, чи ні, ми приймаємо всіх, просто вони не хотіли нічого замовляти і витрачали час працівників, коли ресторан був повний", - каже він.
Після розголосу заклад отримав безліч негативних відгуків у соцмережах. Станом на 20 жовтня, рейтинг закладу в Google обвалився до 2.3 з 5, причому найбільш негативних відгуків надійшло в останні дні, у багатьох зазначено, що заклад підтримує війну в Україні.
У фейсбуці десятки закликів залишити негативний фідбек на ресторан.
Також один з користувачів оприлюднив відео, на якому він заходить до ресторану і змушує менеджера вибачитися на камеру перед українським народом. Менеджер також повторює лайливу українську фразу: "Путін - х..ло".





























