На Донеччині від обстрілів зруйновано понад 200 шкіл

Published
Час прочитання: 1 хв
Пропустити YouTube допис
Дозволити контент Google YouTube?

Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".

Увага: інші сайти можуть містити рекламу

Кінець YouTube допису

В Авдіївці на Донеччині від російських "Градів" з магнієвими зарядами згоріла школа №6, повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Це вже третя школа, зруйнована в місті.

Всього через війну на Донеччині знищено близько 200 шкіл.

Тим часом на Луганщині росіяни продовжують обстрілювати Лисичанськ та інші міста, які контролює українська армія.

За словами місцевого очільника Сергія Гайдая, російські війська, застосувавши авіацію, за минулу добу зруйнували більше десяти багатоповерхівок у Лисичанську, приватні будинки і відділок поліції.

Відомо щонайменше про одного загиблого і одну поранену жінку. Однак кількість жертв може зрости.

Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там більше відео, ніж на сайті.