Київ відновлює навчання у школах для всіх класів

школа

Автор фото, UNIAN

Published
Час прочитання: 1 хв

Влада Києва вирішила відновити очне навчання усіх класів з понеділка, 22 листопада, повідомив мер Віталій Кличко.

"Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення з наступного понеділка, 22 листопада, відновити очне навчання в столичних школах. Для учнів усіх класів", - повідомив Кличко.

Раніше очікувалось, що очне навчання у школах відновлюватимуть у школах із повною вакцинацією усіх викладачів.

16 листопада міністерство освіти написало лист керівникам місцевих освітніх департаментів з проханням відкрити школи для очного навчання, повідомила пресслужба відомства.

Це пропонують зробити в тих школах, працівники яких отримали повний курс вакцинації. Таких, за даними МОЗ, зараз 82%.

"З метою забезпечення права дітей на здобуття якісної освіти та ураховуючи, що на сьогодні працівники понад 82% шкіл отримали повний курс вакцинації, Міністерство рекомендує у таких закладах освіти організувати освітній процес за очною формою навчання", - йдеться у листі.

Школи у більшості "червоних" регіонів повністю перевели на онлайн навчання на початку листопада через спалах коронавірусу. Закривали навіть ті заклади, де виконана норма про повну вакцинацію вчителів.

Пропустити YouTube допис
Дозволити контент Google YouTube?

Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".

Увага: інші сайти можуть містити рекламу

Кінець YouTube допису

Зараз лідери серед вакцинованих, за даними МОН - Харківська, Черкаська, Донецька та Дніпропетровська область. Там 88-91% освітян щеплені двома дозами.

Найменше освітян щепилось на Рівненщині (8%), Тернопільщині та Закарпатті - по 7%.

З понеділка 15 листопада за парти повернулись учні 1-4 класів у Львові. Решта школярів будуть на карантині до 29 листопада, повідомив мер Андрій Садовий.

Після тритижневих канікул з 9 листопада пішли до школи діти у Харкові, повідомляла директорка місцевого департаменту освіти Ольга Деменко.

Про плани відновити навчання оголосили вже низка регіонів, зокрема і Івано-Франківськ.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber.