Українських вовків хотіли вивезти до Непалу літаком. Їх видавали за сибірських лайок

Автор фото, Getty Images
Київські митники викрили спробу вивезти з України до Непалу трьох молодих вовків, яких видавали за собак.
Тварин виявили під час огляду в аеропорту "Бориспіль", повідомляє київська митниця у фейсбуці.
"За документами, наданими до митного контролю, з України до Непалу прямували три собаки породи сибірська лайка, які не представляють високої племінної цінності, загальною вартістю 15 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.
Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець YouTube допису, 1
Вже під час огляду вантажу київські митники помітили, що "собаки" "подавали зовсім не характерні для них звуки".
"Всі три особини не скавуліли, а вили. Та й за зовнішнім виглядом тварини аж ніяк не були подібні до милих і звичних лайок, а мали всі ознаки вовчої статури і окрасу", - повідомляють митники.
Фахівці підтвердили, що йдеться саме про вовків.
Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець YouTube допису, 2
Через порушення правоохоронці мають намір скласти протокол про порушення митних правил.
"Сіроманців буде вилучено і відправлено на відповідальне зберігання на Харківщину у "Фельдман екопарк", - пишуть митники.































