"Немовлята з готелю": батьки нарешті зустрілися з сином
Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець YouTube допису
Подружжя з Аргентини - Флавія і Хосе - понад два місяці чекали на зустріч зі своїм сином Ману.
Його народила сурогатна матір в Україні. Але через пандемію та закриті кордони батьки не мали змоги вчасно приїхати до Києва. Нарешті їм це вдалося.
Досі в київському готелі залишається близько пів сотні дітей, народжених для іноземців сурогатними матерями.
Комерційне сурогатне материнство дозволене в Україні. Проте трапляються випадки, коли батьки відмовляються від своїх малюків, народжених сурогатною матір'ю.
Так сталося з маленькою Бріджет (Бріззі) - іноземці не захотіли забирати дитину, яка народилася з вадами. Вона досі чекає на справжню сім'ю в дитячому будинку в Запоріжжі.
Відео Джони Фішера, Абдуджаліла Абдурасулова та Ганни Чорноус.
Дивіться наш YouTube! Там більше відео, ніж на сайті.
























