"Немовлята з готелю": батьки нарешті зустрілися з сином

Published
Час прочитання: 1 хв
Пропустити YouTube допис
Дозволити контент Google YouTube?

Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".

Увага: інші сайти можуть містити рекламу

Кінець YouTube допису

Подружжя з Аргентини - Флавія і Хосе - понад два місяці чекали на зустріч зі своїм сином Ману.

Його народила сурогатна матір в Україні. Але через пандемію та закриті кордони батьки не мали змоги вчасно приїхати до Києва. Нарешті їм це вдалося.

Досі в київському готелі залишається близько пів сотні дітей, народжених для іноземців сурогатними матерями.

Комерційне сурогатне материнство дозволене в Україні. Проте трапляються випадки, коли батьки відмовляються від своїх малюків, народжених сурогатною матір'ю.

Так сталося з маленькою Бріджет (Бріззі) - іноземці не захотіли забирати дитину, яка народилася з вадами. Вона досі чекає на справжню сім'ю в дитячому будинку в Запоріжжі.

Відео Джони Фішера, Абдуджаліла Абдурасулова та Ганни Чорноус.

Дивіться наш YouTube! Там більше відео, ніж на сайті.