Коронавірус у Києві: без масок в транспорт не пускатимуть

автобус

Автор фото, УНІАН

Published
Час прочитання: 1 хв

З 18 березня у Києві у громадський транспорт не пускатимуть людей без захисної маски.

Про це заявив перший заступник керівника КМДА Микола Поворозник.

"З 18 березня допуск пасажирів у транспорт буде виключно у масках. Пасажирів, у яких не буде масок, не пустять", - заявив він.

За словами чиновника, співробітники поліції та державної санітарно-епідеміологічної служби будуть контролювати кількість пасажирів у транспорті.

Пропустити YouTube допис
Дозволити контент Google YouTube?

Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".

Увага: інші сайти можуть містити рекламу

Кінець YouTube допису

З 18 березня у Києві припиняється транспортне сполучення з іншими регіонами країни.

З 23.00 17 березня зупиняється метро, яке не працюватиме до 3 квітня.

Згідно з рішення уряду, в маршрутки, автобуси та тролейбуси не пускатимуть більше 10 пасажирів.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!