Жінка склала шкільні іспити через півгодини після пологів

Автор фото, Ilu Abba Bor Zone
Жителька Ефіопії склала шкільні іспити прямо в лікарняному ліжку - всього через 30 хвилин після того, як народила дитину.
21-річна Алмаз Дересе каже, що сподівалася здати екзаменаційні тести ще до пологів, але в понеділок, незадовго до початку першого іспиту, її доправили до лікарні.
За словами жінки, навчання під час вагітності не було для нею проблемою, і вона хотіла скласти іспит якнайшвидше, аби не втрачати цілий рік.
У понеділок Алмаз склала іспити з англійської та амхарської мов і математики.
Упродовж наступних днів - здаватиме й інші предмети.

Автор фото, Ilu Abba Bor Zone
Чоловік жінки, Тадесе Тулу, розповів, що йому довелося вмовляти керівництво школи дозволити іспити у лікарні.
В Ефіопії дівчата, як правило, кидають школу під час народження дітей і повертаються до навчання наступного року.
Найближчим часом Алмаз планує пройти дворічний навчальний курс, який підготує її до вступу в університет.
Жінка каже, що задоволена тим, як склала іспити, і додає, що її новонароджений син почувається добре.




























