"Втомились від війни": люди повертаються до Києва

Published
Час прочитання: 1 хв

Ще до оголошення повного виведення російських військ за межі області, на в'їзд до столиці почали утворюватися кілометрові пробки.

Крім легкових авто до Києва транзитом їдуть численні вантажівки з продуктами та товарами. На в'їзді машини оглядають на блок-постах поліцейські, військові, представники тероборони.

Пропустити YouTube допис
Дозволити контент Google YouTube?

Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".

Увага: інші сайти можуть містити рекламу

Кінець YouTube допису

Люди, які втомилися від війни, хочуть швидше потрапити додому і повернутися до колишнього життя. Їм доводиться по кілька годин простоювати у пробках.

Київська влада просить жителів столиці не поспішати з поверненням, особливо до районів, які постраждали від обстрілів та бойових дій.

Матеріал Дмитра Власова.

Дивіться наш YouTube! Там більше відео, ніж на сайті.