У Німеччині горів будинок з українськими біженцями. Підозрюють підпал
У середу, 19 жовтня, в будинку з українськими біженцями, що розташований у німецькому Грос-Стремкендорфі, спалахнула пожежа. Місцева влада заявила, що є підстави вважати, що пожежу влаштували навмисно, повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець
На момент пожежі у приміщенні перебували 17 людей, з них 14 українців, які приїхали до Німеччини. Ніхто не постраждав.
Раніше невідомі намалювали на дверях будинку графіті зі свастикою.
Омбудсмен закликав німецьку владу розслідувати інцидент.
Лубінець також закликав уряди країн ЄС утриматися від надання прихистку чоловікам призовного віку, які ухиляються від мобілізації в Росії.
Це, на його думку, варто зробити доти, поки українцям, які втекли до Європи від війни в Україні, а це переважно жінки, діти та літні люди, не створять безпечних умов перебування в країнах ЄС.
Нещодавно неприємний інцидент з українками стався в Парижі.
- Двох українок вигнали з паризького ресторану зісловами: "Хай живе Путін!"