Росіяни намагаються встановити повний контроль над Сєвєродонецьком - генштаб

Автор фото, генштаб ЗСУ
Російські військові намагаються встановити повний контроль над Сєвєродонецьком та оточити українські підрозділи, повідомляє генштаб ЗСУ.
Інші новини з вечірнього зведення генштабу:
- Росіяни ведуть активні штурмові дії на Сєверодонецькому та Бахмутському напрямках, бої тривають.
- Армія РФ готується відновити наступ в напрямках Ізюма та Слов’янська, а також готується наступати в напрямках населених пунктів Сіверськ та Райгородок.
- На Південнобузькому напрямку російські військові обороняються та мінують узбережжя річки Інгулець. Ведуть контрбатарейну боротьбу. Завдали авіаударів у районі населеного пункту Давидів Брід Херсонської області.
- Російські військові вдарили ракетами по українських підрозділах на Сумщині з літаків Су-30СМ. Тривають артилерійські та мінометні обстріли прикордонних населених пунктів.
- На Волині та Поліському напрямку без змін. Однак стало відомо, що Білорусь зняла з баз зберігання танки та бойові машини піхоти. Не виключається їх подальша передача Росії.
В умовах війни ВВС не може оперативно перевірити цю інформацію.



















