У "ДНР" заявили, що на "Азовсталі" досі можуть бути українські військові
У самопроголошеній "ДНР" заявили, що при зачистці "Азовсталі" виявили там кількох українських військових, які залишилися на заводі.
"Уже є такі виявлені, теж направлені до місця затримання", - розповів агентству "РИА Новости" лідер самопроголошеної республіки Денис Пушилін.
"Та чи не заховався там ще хтось?" - додав він, зазначивши, що територія підприємства величезна, і поки "кожен куток" не перевірять, точної відповіді на це питання поки що немає.
Пушилін також сказав, що перший етап "трибуналу" над українськими бійцями може відбутися до кінця літа.
В умовах війни ВВС не може отримати підтвердження цих заяв із незалежних джерел.
20 травня Міноборони Росії повідомило про вихід з "Азовсталі" понад 1900 військових. Серед них також 177 цивільних, зокрема 85 жінок та 47 дітей.
Українська влада називала це "евакуацією", РФ - "здачею в полон", а дружини бійців сказали, що це "особливий полон". Президент Зеленський сказав, що Київ готовий до обміну полоненими, і закликав міжнародних союзників тиснути на Москву.
У середу заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко заявив, що розмови про обмін українських військових із "Азовсталі" починати "передчасно".
"Будемо розглядати після того, як ті, хто здалися у полон, відповідним чином будуть засуджені та буде винесено вирок. Тоді можуть бути якісь такі кроки", - пояснив дипломат.






