Медсестра з Лисичанська, яка втратила ноги під час обстрілу, відсвяткувала весілля у Львові
Пара з Лисичанська відсвяткувала весілля у львівській лікарні, де 23-річна наречена лікувалася після того, як втратила обидві ноги.
Як повідомляє Укрінформ, 27 березня Оксана з Віктором поверталися додому знайомою стежкою. Пролунав вибух. Чоловік не постраждав, а Оксані відірвало ноги та чотири пальці лівої руки.
Першу допомогу жінка отримала в лікарні Лисичанська, де їй провели чотири операції. Далі Оксану евакуювали до Дніпра, де готували кінцівки до протезування.
Весілля відбулося у львівському Центрі хірургії.