10 загиблих та 15 поранених через обстріли коксохімічного заводу в Авдіївці
Росіяни обстріляли Авдіївський коксохімічний завод, щонайменше 10 людей загинули, 15 поранено, повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
"Ці цифри оперативні. Інформація ще буде уточнюватися й кількість жертв, ймовірно, може бути більшою", - написав він у телеграм-каналі.
"Росіяни точно знали, куди цілили - робочі саме завершили зміну й на зупинці чекали автобусу, який мав їх розвозити із заводу додому", - додав губернатор.
Російська війська бомблять Авдіївку, починаючи з ранку. Вночі у містечку застосовували "Гради", заявляв Кириленко.
Від цих обстрілів загинули ще 3 людини, 2 були поранені.
За словами Кириленка, пошкоджено також вісім будинків.