ГУР: у Росії шукають, ким замінити загиблих вояків
В Росії активізується кампанія з набору "добровольців" на військову службу за контрактом, так повідомляє у телеграмі розвідка ЗСУ.
"Передбачається, що вони мають відновити втрати особового складу підрозділів, які брали участь у бойових діях на території України", - зазначають у ГУР.
"Військове керівництво РФ встановило чіткі "норми набору": для далекосхідного та сибірського федерального це 200 "добровольців" щотижня. При цьому в Москві набір взагалі не проводиться", - твердять в ГУР.
За даними української розвідки, "добровольців" мотивують не лише агітацією про "колективний Захід" та "неіснуючу Україну", але й обіцяють підвищене матеріальне забезпечення та пільги.
За даними ЗСУ, командування російської армії вже використало в Україні не менше 95% підготовлених батальйонно-тактичних груп, але "і цього все одно виявилось недостатнім для досягнення "успіху" у війні з Україною".
Докладніше про те, як живуть у російській глибинці, звідки набирають вояків для війни в Україні, читайте тут.