"Стан, положення та характер дій сил оборони суттєвих змін протягом останньої доби не зазнали", повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил Україні, аналізуючи оперативну інформацію на 06:00 ранку 17 березня.
"Збройні Сили України продовжували завдавати нищівних ударів по угрупованнях військ ворога, який намагається закріпитися та утримувати оборону захоплених рубежів.
"Протягом доби українськими захисниками та захисницями було знищено командний пункт та підрозділи забезпечення 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу".
За минулу добу, зазначає генштаб, було "знищено десять повітряних цілей противника: два винищувачі-бомбардувальники Су-34, три винищувачі Су-34СМ, три вертольоти та БПЛА оперативно-тактичного рівня".
"Ворог, не маючи успіху у проведенні наземної операції, продовжує завдавати ракетно-бомбових ударів по інфраструктурі та густонаселих районах українських міст.
"Російські окупанти продовжують підступно діяти і в інформаційному просторі - здійснюють кібератаки, фізично знищуюють ретранслятори телевізійних та радіосигналів, продовжують масову інформаційну компанію з метою дискредитації вищого військово-політичного керівництва України та Сил оборони".
Поряд з цим, повідомляє генштаб, "противник продовжує активно розповсюджувати дезінформацію про хід ведення, так званої 'спеціальної операції' серед власного населення.
"Окупаційні війська продовжують нести втрати. Мають великі проблеми з комплектуванням бойових підрозділів та підрозділів забезпечення. Особовий склад противника деморалізований", зазначається у прес-релізі.
Підтвердження достовірності викладеної у звіті інформації досі не було.
Росія публічно не коментувала цей документ.