В Сумах - бої, а техніка РФ іде на Київ - голова Сумської обласної держадміністрації
Голова Сумської обласної держадміністрації України Дмитро Живицький заявив, що російські війська "взяли в облогу місто Конотоп, Охтирка двічі відбила наступ". За його словами, в Сумах - бої, а техніка РФ іде на Київ, повідомляє УНІАН.
“Техніка із міста Сум вийшла у напрямку міста Києва, дуже багато техніки, які пройшли транзитом і направляються у західному напрямку”.
За його словами, населені пункти Сумської області “взяті в облогу”.
Раніше радник голови Офісу президента України Олексій Арестович назвав "ймовірними" дані про можливий наступ російських військових на Київ.