You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.

Take me to the main website

Перший тиждень війни Росії проти України: як це було

Росія восьмий день обстрілює і знищує ключові об'єкти інфраструктури, ракети влучають у житлові будинки. Українські військові повідомляють, що відбивають атаки.

Висвітлення наживо

  1. Внаслідок військового удару на військову частину в селі Липецьке Одеської області загинуло 22 людини. Рятувальники знайшли під завалами тіла 11 чоловіків та 11 жінок.Шістьох людей вдалося врятувати з-під завалів, їх госпіталізували, повідомили в Одеській ОДА.

  2. Острів Зміїний атакували з російських кораблів - повіло МВС.

    "Окупанти вели вогонь по острову зі ствольної корабельної зброї. Прикордонники та ЗСУ тримають оборону! Наразі в районі острова перебувають два кораблі ЧФ РФ "Москва" та "Василий Быков", - сказали в МВС.

  3. У Вугледарі Донецької області російський снаряд влучив у лікарню: загинуло четверо цивільних, 10 поранених, повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.Серед поранених – 6 медиків. Стан поранених різного ступеня важкості.Обстріл стався близько 11:00 ранку.

  4. Мер Віталій Кличко про роботу метро Києва

    Друзі! Ті чотири станції червоної гілки метрополітену, де з організаційних причин не курсують зараз поїзди, відчинені для того, щоб кияни могли скористатися ними, як укриттям, у разі повітряної тривоги. Це станції: "Берестейська", "Нивки", "Святошин" та "Житомирська".

    Також повідомлю, що всі станції київського метро, під час тривоги, доступні для людей у будь який час доби, щоб пересидіти небезпеку. Наразі метро працює у режимі перевезень. Прохід на станції вільний.

  5. Заступник голови МВС Антон Геращенко опублікував фото знищеної техніки військ Росії біля Харкова.

    А також документи солдтаів.

  6. Наступ танків у Сумській області зупинили - Генштаб

    Зупинили наступ російських військ в районі Путивля, це Сумська область. Про це повідомили на брифінгу Генерального штабу ЗСУ.

    Крім того, російські війська намагалися прорвати кордон у напрямку села Виступовичі, Житомирська область. Два танки, бронетранспортери та автомобілі намагалися перетнути кордон, заявив штаб.

    "Внаслідок бою ворог зазнав втрат: знищено 5 бронетранспортерів та автомобіль", - повідомили у штабі.

    Над Вишгородом збили вертоліт КА-52. Йдуть бої за міста Генічеськ, Скадовськ, Чаплинка, додали там.

  7. Повітряна загроза в Києві

    Київська міськрада повідомила про повітряну загрозу у Києві.

    "УВАГА! Зафіксована повітряна загроза! У разі ввімкнення сирен просимо всіх терміново прослідувати в укриття цивільного захисту!" - йдеться у повідомленні КМДА.

  8. Україна тримає наступ

    Нацгвардія, прикордонники, поліція перебувають на своїх постах, повідомили в МВС."Нещодавно відбувся бій біля прикордонного пункту "Вільче" на Житомирщині. Нацгвардія спільно з прикордонниками відбивають спроби російського агресора і зараз ситуація контролюється", - інформують у відомстві.МВС закликає не вірити фейкам, що нібито українська армія відступає.

  9. ЗСУ відбивають атаку російський військ на підходах до Чернігова.

    Збройні сили України наразі ведуть бій під Рівнопіллям Чернігівського району. "Наші військові стримують наступ бронетехніки російського агресора", - повідомила Чернігівська ОДА.

  10. Тривають бої на північному та південному напрямках

    Збройні Сили України ведуть активні бої за Гостомельський аеродром, а також міста Генічеськ, Скадовськ, Чаплинка, повідомили у відомстві.

    Штаб Операції об'єднаних сил каже про важкі бої за Щастя і Станицю Луганську. За повідомленням, російські військові неодноразово намагалися форсувати річку та вклинитися в нашу лінію оборони.

    "Наразі Щастя знаходиться під повним контролем українських військових. В ході боїв ворог зазнав важких втрат у живій силі і техніці та відступив. У полон потрапили російські окупанти", - повідомили в ООС.

  11. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що з території Республіки Білорусь випустили 4 балістичні ракети в південно-західному напрямку.

  12. Російські війська вже на околицях Сум. Ідуть бої, повідомило МВС.

    Українські військові ведуть бій на напрямку Сум. Прикордонники з ЗСУ та Нацгвардією вступили в бій з російськими військами на околиці Сум. Українські військові тримають оборону. За наявною інформацією, РФ здійснює наступ з боку н.п. Конотоп.

    Є повідомлення ЗМІ про захоплення низки міст Сумщини.

  13. У Києві знову увімкнули сирену, яка попереджає про близький обстріл столиці.

  14. CNN зняла обстріл артилерією Росії України через кордон

    Знімальна група телеканалу CNN, що перебувають у Білгородській області на кордоні з Харківською областю, показала, як працює російська артилерія. А ще кореспондент каналу показував, як у бік українського кордону рухається бронетехніка.

  15. Мережі автозаправних станцій ОККО та WOG обмежують продаж пального на одне авто до 20 літрів, повідомили пресслужби компаній.

    Зранку четверга на заправках Києва та інших міст вишикувалися черги з авто.

  16. Залишайтеся там, де є

    "Залишайтеся там, де є" - порада посольства США своїм громадянам.

    Американське посольство в Україні радить своїм громадянам, які все ж таки залишилися в Україні, залишатися по можливості у місцях свого перебування.

    "Постійно надходять повідомлення про численні військові операції та бойові дії в Україні. Громадянам США варто шукати прихистку на місці. Негайно шукайте укриття, якщо чуєте вибух чи спрацьовують сирени", - йдеться у повідомленні посольства.

  17. Наступ Росії на Луганщині

    Російські танки, БМП і піхота атакують позиції українських військ на підступах до Старобільська на Луганщині.

    Повідомили в штабі ООС.

    "Триває бій, ситуація напружена. Окупанти намагаються взяти під контроль місто, але українські воїни дають гідну відсіч загарбникам. По ворогу працюють українські протитанкові підрозділи. В ході боїв уже знищено два російські танки та 1 БТР", заявили у штабі.

    Старобільськ розташований до лінії зіткнення і ніколи не був у складі самопроголошеної "ЛНР".

  18. Надсилайте смс

    Державна служба спецзвʼязку закликала операторів не відключати абонентів, якщо у них немає грошей на рахунку.

    Людей закликали дзвонити "у межах необхідності", а якщо не можна додзвонитись – надсилайте смс.

    Нині оператори фіксують великі навантаження на мережі, тому можливі перебої зі звʼязком.

  19. Бомбосховище у місті Буча, що під Києвом.