Приїхали лікувати дитину від раку і загинули під обстрілом. У Ізраїлі з-під завалів витягли тіло українки

Автор фото, Країна добрих справ
Ізраїльська влада повідомила, що в місті Бат-Ям біля Тель-Авіва з-під завалів будинку витягнули тіло громадянки України. Вона загинула в результаті іранського обстрілу 15 червня.
31-річна Марія чи Марина Пешкарова (влада вживає два варіанти імені) прибула до Ізраїлю по медичній візі в грудні 2022 року.
Вона привезла на лікування свою доньку. 8-річна Анастасія Бурик хворіла лейкемією. Дитина, так само як і бабуся, теж загинула під час цього обстрілу, повідомила мерія Бат-Яма.
Чоловік Пешкарової служить в ЗСУ на війні з Росією, повідомило ізраїльське видання Ynet.
Речник МЗС Ізраїлю Орен Марморштейн висловив співчуття близьким загиблих.
Він опублікував фото дитини, й написав, що вона загинула з чотирма іншими членами родини.
МЗС України у неділю повідомляло, що в Бат-Ямі загинуло п'ятеро українських громадян, в тому числі троє дітей. Ким були інші двоє дітей - міністерство поки що не уточнило.
"Наша Настуся стала янголом", - написав 17 червня у фейсбуці всеукраїнський благодійний фонд "Країна добрих справ".
У заяві фонду йдеться, що ще за день до обстрілу вони хотіли опублікувати збір і повідомити про те, що дівчинці стало трохи краще, та тепер "її більше немає".
"Ми ніколи не забудемо Настусю та її маму, їхню історію. Про біль, втрату, про силу і надію", - додали у фонді.

Автор фото, Oren Marmorstein/Х
МЗС України закликало українських громадян якнайшвидше покинути територію Ізраїлю та Ірану у зв'язку з різким погіршенням безпекової ситуації в регіоні.
Напруга там триває уже п'ять днів. Сторони обмінюються жорсткими ракетними ударами.
Ізраїльські офіційні особи попередили, що на країну чекають важкі дні, тому що вони здійснюють безпрецедентну хвилю атак на Іран.
Ізраїльська армія також порадила жителям Тегарана евакуюватися, якщо вони живуть поблизу військових об'єктів.
Ізраїль заявляє, що його дії виправдані, оскільки Іран наближається до точки неповернення в розробці ядерної зброї.
Адміністрація Трампа намагається посадити сторони за стіл перемовин та підписати нову ядерну угоду з Іраном, яку США в односторонньому порядку скасували в 2019 році.
Тоді, як і зараз, Іран звинуватили у невиконанні своїх зобов'язань.































