You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Зеленський привітав українських військових зі Слов'янська на Донбасі
Володимир Зеленський приїхав на Донбас. Він привітав українських військових із Днем збройних сил з міста Слов'янськ, розташованого неподалік від передової.
Президент записав відеозвернення до військовослужбовців біля стели на в'їзді до міста. Він вшанував пам'ять загиблих захисників і подякував воїнам за мужність.
"Зараз рік ЗСУ. Час, коли усі бачать, хто такі українські захисники та захисниці. Хтось називав себе другою армією світу, всі бачать, хто має перше місце", - сказав президент.
Слов'янськ розташований неподалік від міста Бахмута на Донеччині, де тривають найзапекліші бої. Росія намагається оточити місто.
Головнокомандувач Валерій Залужний також привітав українських захисників із Днем ЗСУ. У відео, яке він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці, він сказав, що у цей день насамперед думає про загиблих братів, сестер та їхні сім'ї.
Він зазначив, що щодня збирає всю свою волю в кулак, щоб вистачило сил подолати агресора і відбити у нього бажання будь-коли в майбутньому зазіхати на волю України.
"Я знаю, що пліч-о-пліч зі мною найкращі... Серця українських воїнів б'ються в унісон із серцями мільйонів співгромадян і всіх волелюбних людей світу", - сказав головнокомандувач.