Одеські катакомби знову стали укриттям

Published
Час прочитання: 1 хв
Пропустити YouTube допис
Дозволити контент Google YouTube?

Ця стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".

Увага: інші сайти можуть містити рекламу

Кінець YouTube допису

Жителі Одеси готують свої знамениті катакомби, які служили укриттям під час Другої світової, на випадок масованих обстрілів міста росіянами.

Одеські катакомби - найбільша система тунелів у світі.

Це 2 500 км коридорів на глибині 18 м під землею.

Поки що вони стоять порожні, оскільки одесити на час обстрілів ховаються в інших сховищах. Але в катакомбах уже є запаси їжі, води, а також вай-фай.

По всьому місту є приблизно 150 входів до підземних коридорів.

Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там більше відео, ніж на сайті.