Масі Найєм прийшов до тями: "Одного ока в мене не буде"

Автор фото, Масі Найєм
Український військовий та адвокат Масі Найєм, якого напередодні важко поранили в голову, прийшов до тями.
"Одного ока в мене не буде ніколи. Іншим бачу погано", - написав він на своїй сторінці у фейсбуку.
Він каже, що тепер більше переживає "за свого друга, він все ще в комі".
"Все буде Україна! Фото не викладаю. Я собі таким не подобаюсь", - додав Найєм.
Напередодні його доправили до лікарні Мечникова у Дніпрі з пораненням голови.
Його брат Мустафа Найєм так розповів тоді про стан Масі: "У брата тяжке поранення голови та ока. Був у комі, іноді приходить до тями, лікарі кажуть, що зараз є стабільним. Доставлений до Дніпра, до обласної лікарні ім. Мечнікова. Готують до операції".
Новина про поранення Масі Найєма розлетілася мережею, користувачі почали ширить дописи із підтримкою йому та побажаннями одужання.
37-річний Масі Найєм є братом колишнього журналіста і депутата Верховної Ради, а нині заступника міністра інфраструктури Мустафи Найєма.
Масі є адвокатом, правозахисником, він ветеран бойових дій на Донбасі. Після вторгнення Росії до України 24 лютого знову вступив до лав збройних сил України.
































