You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Українських вовків хотіли вивезти до Непалу літаком. Їх видавали за сибірських лайок
Київські митники викрили спробу вивезти з України до Непалу трьох молодих вовків, яких видавали за собак.
Тварин виявили під час огляду в аеропорту "Бориспіль", повідомляє київська митниця у фейсбуці.
"За документами, наданими до митного контролю, з України до Непалу прямували три собаки породи сибірська лайка, які не представляють високої племінної цінності, загальною вартістю 15 тисяч гривень", - йдеться в повідомленні.
Вже під час огляду вантажу київські митники помітили, що "собаки" "подавали зовсім не характерні для них звуки".
"Всі три особини не скавуліли, а вили. Та й за зовнішнім виглядом тварини аж ніяк не були подібні до милих і звичних лайок, а мали всі ознаки вовчої статури і окрасу", - повідомляють митники.
Фахівці підтвердили, що йдеться саме про вовків.
Через порушення правоохоронці мають намір скласти протокол про порушення митних правил.
"Сіроманців буде вилучено і відправлено на відповідальне зберігання на Харківщину у "Фельдман екопарк", - пишуть митники.