Народила у переході метро в Києві. Як це було
Published
Час прочитання: 1 хв
Пропустити YouTube допис
Дозволити контент Google YouTube?
Увага: інші сайти можуть містити рекламуЦя стаття містить контент, наданий Google YouTube. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Google YouTube i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".
Кінець YouTube допису
23-річна киянка народила хлопчика на станції метро "Лісова" у Києві.
На поміч їй прийшли перехожі, а потім патрульні, які викликали медиків.
Мама і новонароджений зараз перебувають в лікарні й почуваються добре, повідомили в МВС.
Патрульні зняли перші миті життя дитини на камеру.
Більше відео дивіться на нашому каналі у YouTube.
























