Україна перевищила психологічну межу 1,5 тис нових хворих коронавірусом

Автор фото, УНІАН
В Україні 13 серпня зафіксували новий пік захворюванності на COVID-19.
Вперше цей показник перевищив психологічну позначку у півтори тисячі - 1592 нових хворих за добу 12 серпня.
Тепер в Україні нараховують 86 140 інфікованих.
Найбільше хворих у Львівській області, Києві, на Рівненщині, Чернівецькій та Івано-Франківській областях.
За середу від коронавірусу померли 22 людини.
Тепер кількість летальних випадків коронавірусної хвороби становить майже дві тисячі - 1992 смерті.
На жаль, ваш браузер не може відобразити мапу
Стрімке зростання кількості хворих в Україні почалося у липні, коли показники за добу почали перевищувати 1000 нових інфікованих.
Причини, за словами медіків, у легковажному ставленні українців до карантину: багато хто вже не носить маски і не дотримується інших обмежень у транспорті.
У МОЗ кажуть, що ситуація може стати ще гіршою - до коронавірусу восени додасться ще грип та інші сезонні хвороби.





























