Києвом гуляв лось і дивував перехожих

Автор фото, Roshen
У південній частині Києва біля Деміївської площі та в мікрорайоні Саперна Слобідка прогулявся лось.
Вранці його зафіксували камери компанії Roshen в парку біля кондитерської фабрики.

Автор фото, Roshen
"Навколо парку - насичені машинами шляхопроводи, промзони. Чудо, як він тільки добрався до осередку зелені", - написала у фейсбуці ландшафтний дизайнер Олена Бальжик, яка працювала над цим парком.

Автор фото, Roshen
Згодом тварину помітили в сусідньому районі - Саперна Слобідка. У соцмережах з'явилися кілька фото та відео.
Зоозахисники з руху UA Animals радять у разі зустрічі з дикими тваринами, зокрема, з лосем, не лякати їх і подзвонити у місцеву службу порятунку тварин або до Держслужби надзичайних ситуацій.
"Якщо тварина не травмована, найгірше, що може статися - паніка. У такому випадку постраждають люди і сама тварина", - кажуть там.
"Прослідкуйте за твариною. З великою вірогідністю тварина сама повернеться у середовище існування і найкращим буде уникнення контакту з людьми", - радять зоозахисники.
Під час карантину в багатьох містах світу помічали тварин вулицях.
































