Зникла собака прийшла до дому власників. Вона здолала 90 км

Published

Собаку, яка цього місяця зникла у штаті Канзас, знайшли за 80 кілометрів від місця, де перебувають її власники. Вона прийшла до їхнього старого будинку.

4-річна лабрадор на прізвисько Клео зникла у містечку Олейте (Канзас) 12 липня.

Через кілька днів Клео помітили в місті Лосон (штат Міссурі) - на ґанку будинку, де раніше жили її хазяї.

Колтон Майкл, новий власник цього будинку, каже, що разом із дружиною переїхав у нього близько двох років тому.

За його словами, Клео спершу дуже хвилювалася, що до неї не виходив ніхто зі знайомих людей.

"Вона знайшла шлях додому, а там живуть якісь незнайомці. Це будь-кого б налякало", - каже чоловік у розмові з журналістами місцевого телеканалу KMBC.

Коли містер Майклу вдалося налагодити контакт із Клео, він перевірив, чи є в неї мікрочип - деякі власники вживляють їх у тварин, щоб у разі чого їх можна було знайти. Такі чипи можуть містити інформацію як про самих тварин, так і про її хазяїв.

Саме завдяки чипу містер Майкл дізнався ім'я власника собаки, а його дружина згадала, що так само звали колишнього власника їхнього будинку.

За словами чоловіка, коли власники дізналися, що їхній улюбленець знайшовся, в них "відняло мову".

Загалом, пишуть місцеві ЗМІ, Клео здолала 57 миль (понад 91 км) - саме такою є відстань від її нового дому до старого.

"Якщо раптом вона з'явиться тут знову, ми знаємо кому телефонувати", - жартує містер Майкл.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!