You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Священник з Чернігівщини прихистив білченя
Published
Час прочитання: 1 хв
"Запаси по всій хаті - цукерки, шишки, гриби", - сміється отець Тимон з білченя Степана.
Отець Тимон - настоятель Свято-Георгіївського храму, і саме він знайшов перелякану тварину всередині церкви на свято Радуниці (поминальний день).
Степану зробили вольєр, а діти з усього селища приходять із ним фотографуватися. Відпускати білченя не планують - мовляв, загине у дикій природі.
Дивіться наш YouTube. Там більше відео, ніж на сайті.