У Києві стався спалах коронавірусу у старовинному Флорівському жіночому монастирі

Автор фото, Флорівський монастир
У столиці України за минулу добу зареєстрували 58 нових випадків захворювань на Covid19, а у старовинному Флорівському жіночому монастирі стався спалах хвороби.
Як повідомив мер Києві Віталій Кличко, за останні кілька днів у монастирі захворіли десятки монахинь, вісім з них госпіталізували.
"Велика кількість хворих у Подільському районі Києва зумовлена спалахом захворювання у Флорівському жіночому монастирі. Там коронавірус за останні кілька днів виявили загалом у 26 служниць. 8 монахинь потрапили до лікарень столиці", - заявив Віталій Кличко.
За словами мера міста, монастир закрили на карантин й там проводять дезінфекцію.

Автор фото, Флорівський монастир
Флорівський монастир розташованих в історичній частині Подолу поблизу Контрактової площі. Він є популярним туристичним об'єктом столиці поруч з Андріївським узвозом.
Флорівський монастир підпорядковується УПЦ Московського патріархату.
Раніше у Києві спалах хвороби ставався у кількох чоловічих монастирях столиці та у Києво-Печерській лаврі, де перехворіли майже двісті людей.





























