У Києві стався спалах коронавірусу у старовинному Флорівському жіночому монастирі

монастир

Автор фото, Флорівський монастир

Підпис до фото, Флорівський монастир на Подолі
Published

У столиці України за минулу добу зареєстрували 58 нових випадків захворювань на Covid19, а у старовинному Флорівському жіночому монастирі стався спалах хвороби.

Як повідомив мер Києві Віталій Кличко, за останні кілька днів у монастирі захворіли десятки монахинь, вісім з них госпіталізували.

"Велика кількість хворих у Подільському районі Києва зумовлена спалахом захворювання у Флорівському жіночому монастирі. Там коронавірус за останні кілька днів виявили загалом у 26 служниць. 8 монахинь потрапили до лікарень столиці", - заявив Віталій Кличко.

За словами мера міста, монастир закрили на карантин й там проводять дезінфекцію.

монастир

Автор фото, Флорівський монастир

Флорівський монастир розташованих в історичній частині Подолу поблизу Контрактової площі. Він є популярним туристичним об'єктом столиці поруч з Андріївським узвозом.

Флорівський монастир підпорядковується УПЦ Московського патріархату.

Раніше у Києві спалах хвороби ставався у кількох чоловічих монастирях столиці та у Києво-Печерській лаврі, де перехворіли майже двісті людей.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram або Viber!