Заступник Кличка напідпитку побився з поліцією. Його звільнили

Автор фото, UNIAN
Київська поліція відкрила кримінальне провадження щодо заступника голови Київської міської держадміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Володимира Слончака за насильство щодо правоохоронця.
Інцидент мав місце ввечері 26 квітня. Патрульна поліція зупинила автомобіль з вимкненими фарами, за кермом якого була жінка.
Поліція запідозрила, що жінка перебуває у стані сп'яніння, але проходити тест вона відмовилася. Правоохоронці склали адміністративний протокол.
У цей час з правоохоронцями у конфлікт вступив пасажир машини, який виявився заступником голови КМДА.
"При оформленні адмінматеріалів із машини вийшов нетверезий пасажир, який агресивно себе поводив та після неодноразових зауважень почав погрожувати патрульному і вдарив його", - йдеться в повідомленні поліції.
Правоохоронця госпіталізували, а Слончака затримали.
Кримінальне провадження розпочали за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу - погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу.
Правопорушнику загрожує до п'яти років ув'язнення, зазначають в поліції.
Контент недоступний
Дивіться більше у FacebookBBC не несе відповідальності за контент інших сайтів.Кінець Facebook допису
Раніше "Київ Оперативний" повідомляв, що ввечері 26 квітня патрульна поліція зупинила автомобіль Mercedes через вимкнені фари.
За кермом була депутатка Київради та заступниця голови постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Людмила Костенко. Також в салоні був Володимир Слончак.
Слончак спершу почав сперечатися з правоохоронцями, а потім розпочав бійку.
"Так, як на його репліки ніхто не реагував, він вирішив вийти з авто, почав чіплятися до інспектора патрульної поліції, а потім взагалі накинувся на нього із кулаками. Неадекватного дебошира-заступника затримали, а правоохоронцю викликали швидку і госпіталізували з травмою", - повідомляє "Київ Оперативний" у Facebook.
Звільнення
Мер Києва Віталій Кличко заявив на щоденному брифінгу, що вже звільнив Слончака з посади.
"Я не дозволю дискредитувати міську владу - в першу чергу тим, хто її представляє. Вибачаюся перед правоохоронцями та киянами за таку негідну поведінку заступника голови КМДА. Я не раз говорив, що нікого покривати не буду", - заявив Кличко.
Він додав, що Володимир Слончак повинен відповідати за свої вчинки за законом.
Заступник з пригодами
Володимир Слончак не вперше потрапляє в неоднозначні ситуації.
У вересні минулого року його побив невідомий. Посадовець отримав тоді важкі травми, йому наклали 14 швів на голову.
А в квітні 2017 року за участю Володимира Слончака у Василькові сталася перестрілка. Тоді по його автомобілю відкрили вогонь невідомі, він заїхав на територію Васильківського відділку поліції, де нападники застосували проти нього холодну зброю і нанесли ножове поранення.





























