You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Засновники Instagram залишають власну компанію
Співзасновники фотосервісу Instagram Кевін Систром і Майк Крігер повідомили, що йдуть з власної компанії. Соцмережа, яку Facebook у 2012 році придбав за 1 мільярд доларів, наразі має аудиторію у більш ніж 1 мільярд користувачів.
Відхід Систрома і Крігера від справ відбувається на тлі чуток про конфлікти між ними і керівництвом Facebook.
Аналітики називають Instagram одним з найкращих придбань Марка Цукерберга і справжньою надією Facebook.
За словами репортера BBC з питань технологій, популярність Instagram суттєво зросла в той же період, коли розвиток Facebook сповільнився.
"Зараз ми готові до нового етапу в нашому житті. Аби створити щось нове, нам треба зрозуміти, що саме нас надихає і порівняти це з тим, що потрібно світу. Саме цим ми і займемося", - заявив Кевін Систром, коментуючи свій відхід від керівництва Instagram.
Марк Цукерберг побажав Систрому і Крігеру "усього найкращого" і сказав, що з нетерпінням чекатиме на нові плоди їхньої спільної творчості.
"За останні шість років я багато чому в них навчився і мені дуже подобалася наша співпраця, - додав засновник Facebook. - Чекатиму, що вони створять у майбутньому".
Не тільки Instagram
Навесні цього року стало відомо, що з керівництва WhatsApp, одного з найпопулярніших месенджерів у світі, йде його засновник Ян Кум.
WhatsApp так само, як Instagram, належить Facebook. Компанія Марка Цукерберга придбала месенджер у 2014 році.
Тоді ЗМІ так само пов'язали звільнення Кума з його конфліктом з керівництвом Facebook.
За даними Washington Post, Кум та інший співзасновник WhatsApp Брайан Ектон були незадоволені тим, як соцмережа поводиться з особистими даними користувачів.
Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.