Засновники Instagram залишають власну компанію

Автор фото, Getty Images
Співзасновники фотосервісу Instagram Кевін Систром і Майк Крігер повідомили, що йдуть з власної компанії. Соцмережа, яку Facebook у 2012 році придбав за 1 мільярд доларів, наразі має аудиторію у більш ніж 1 мільярд користувачів.
Відхід Систрома і Крігера від справ відбувається на тлі чуток про конфлікти між ними і керівництвом Facebook.
Аналітики називають Instagram одним з найкращих придбань Марка Цукерберга і справжньою надією Facebook.
За словами репортера BBC з питань технологій, популярність Instagram суттєво зросла в той же період, коли розвиток Facebook сповільнився.
"Зараз ми готові до нового етапу в нашому житті. Аби створити щось нове, нам треба зрозуміти, що саме нас надихає і порівняти це з тим, що потрібно світу. Саме цим ми і займемося", - заявив Кевін Систром, коментуючи свій відхід від керівництва Instagram.
Марк Цукерберг побажав Систрому і Крігеру "усього найкращого" і сказав, що з нетерпінням чекатиме на нові плоди їхньої спільної творчості.
"За останні шість років я багато чому в них навчився і мені дуже подобалася наша співпраця, - додав засновник Facebook. - Чекатиму, що вони створять у майбутньому".
Не тільки Instagram
Навесні цього року стало відомо, що з керівництва WhatsApp, одного з найпопулярніших месенджерів у світі, йде його засновник Ян Кум.
WhatsApp так само, як Instagram, належить Facebook. Компанія Марка Цукерберга придбала месенджер у 2014 році.
Тоді ЗМІ так само пов'язали звільнення Кума з його конфліктом з керівництвом Facebook.
За даними Washington Post, Кум та інший співзасновник WhatsApp Брайан Ектон були незадоволені тим, як соцмережа поводиться з особистими даними користувачів.
Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.






























