You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
У Києві вимкнули опалення в усіх помешканнях
Published
Станом на ранок вівторка компанія "Київенерго" відключила від централізованого опалення всі житлові будинки і адміністративні будівлі Києва. Про це повідомила прес-служба компанії.
Зараз триває відключення об'єктів соціальної сфери, теплопостачання яких припиняють за індивідуальними заявками, зазначили у "Київенерго".
Зокрема на ранок вівторка від опалення відімкнули 17% лікувальних установ, 17% дитсадків та 34% шкіл.
Рішення про завершення опалювального сезону КМДА ухвалила в п'ятницю, оскільки протягом трьох діб середня температура повітря перевищувала +8 °С.