Росіяни збільшують кількість своїх військових в Луганську – Генштаб
В окупованому Луганську збільшилася кількість підрозділів російських військ, в області вони примусово виселяють цивільних з домівок і розселяють там солдат, йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.
За минулу добу армія РФ завдала два ракетних удари та здійснила 12 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Зокрема від ракетного удару постраждали об’єкти цивільної інфраструктури Святогірська на Донеччині.
Тим часом, за повідомленням генштабу, українські військові влучили у місця перебування російських солдатів на тимчасово окупованій частині Запорізької та Херсонської областей. Втрати противника становлять близько сотні солдат убитими і пораненими, кажуть в Генштабі.
ВВС не може оперативно перевірити інформацію в умовах війни.