Терміново, Росіяни вдарили по Дніпру, там "серйозні пошкодження" енергетичної інфраструктури - ОП
"У Дніпрі два прильоти в об‘єкт енергетичної інфраструктури", - написав у своєму телеграм-каналі Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу президента.
Він додав, що там "серйозні пошкодження", але деталі будуть пізніше. На місці вже працюють рятувальники.
Напередодні майже по всій Україні лунала повітряна тривога.
Вночі росіяни теж вдарили по енергетичній інфраструктурі області.
"Російські окупаційні війська усю ніч тримали у напрузі Нікопольський район", - написав у телеграм-каналі губернатор Валентин Резніченко.
За його словами, били "Градами" та важкою артилерією по Мирівській та Покровській громадах. Попередньо, без постраждалих.
"Пошкоджені агропідприємство та лінії електропередач. У селі Вищетарасівка майже 1 000 родин лишилася без світла. Немає там і зв’язку - понівечена вежа", - розповів губернатор.
Аварійні бригади стануть до роботи щойно мине загроза обстрілів, написав Резніченко.
Після цього розпочалася нова атака на область.