Терміново, "Об'єкт зруйнований". У Дніпрі проблеми з електрикою і не будуть освітлювати вулиці
Через ранкові атаки у Дніпрі буде важко із електропостачанням у пікові години, повідомляє заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.
"Великий об'єкт енергетичної інфраструктури постраждав, багато що у ньому зруйновано, можна сказати, що він зруйнований", - сказав він під час телемарафону.
"Звертаємось до усього населення мінімізувати використання електричної енергії у місті Дніпро, тому що у Дніпрі сьогодні буде дійсно важко. Ми вже переговорили з очільником області щодо освітлень вулиць і так далі, все це буде відключатися, тому що у Дніпрі є проблеми”, - сказав він.
Також він додав, що на лівому березі міста відновлюють централізоване водопостачання.
Вранці росіяни вдарили по енергетичній інфраструктурі міста, без електрики залишилися окремі райони Дніпра, Синельникового та Васильківки. Також знеструмлена одна з насосних станцій "Дніпроводоканалу", на лівому березі міста були перебої з водою.
Керівник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко каже, що ППО під час атаки на Дніпро знищила 4 російських ракети.