Терміново, Гучна ніч на Дніпропетровщині, в області збили 5 ракет - ОВА
Вночі росіяни атакували Дніпропетровщину крилатими ракетами, "Градами" та важкою артилерією, повідомляє керівник ОВА Валентин Резніченко. Ніхто не постраждав.
"Дуже гучна ніч. У Дніпровському районі наші військові збили всі 5 російських ракет, які ворог скерував на Дніпро", - написав він у своєму телеграмі.
Повітряне командування "Схід" каже, що це були "Калібри".
За словами Резніченка, падіння уламків спричинило кілька пожеж. Полум’я загасили.
По Нікопольському району, каже губернатор, вдарили російські "Гради" та важка артилерія.
"У Нікополі без руйнацій. У Марганці понівечені кілька будинків, господарських споруд, автівок та газогонів", - каже Резніченко.
У Криворізькому районі, за його словами, під вогонь потрапила Широківська громада. Є руйнування приватних будинків.