Обстріли Харківщини, Сумщини, Миколаївщини та Дніпропетровщини тривають, на Донбасі - постійні штурми, ситуація на Херсонщині "напружена" - повідомляють у ранковому зведенні в Офісі президента.
Зокрема, на Сумщині вночі й зранку обстріли з мінометів та артилерії. Попередньо — без наслідків, детальна інформація уточнюється.
На Дніпропетровщині росіяни знову обстріляли Нікопольський район. У Нікополі — двоє поранених.
На Харківщині вночі росіяни завдали ракетного удару по Індустріальному району Харкова. Загинула одна людина. У Золочівській громаді через обстріли виникла пожежа в приватному домоволодінні. Загинули двоє людей.
На Луганщині за ніч росіяни двічі вдавалися до штурму на Бахмутському напрямку. За ніч вони завдали два ракетні удари, вісім артобстрілів та 17 мінометних. Тричі росіяни застосовували РСЗВ, двічі — танк та один раз — БМП.
На Донеччині вночі обстріляли Курахове, зруйнована школа. Інформація щодо постраждалих уточнюється.
Крім цього, за добу обстріляні Бахмут, Авдіївка, Курахове, Хромове, Богоявленку. В області відсутнє газопостачання та частково вода і електрика. Обов'язкова евакуація населення триває.
На Миколаївщині вночі обстріляли фермерське господарство. Влучили в склад з зерном, внаслідок чого виникла пожежа. Постраждалих немає, щодо пошкоджень інформація уточнюється.
На Херсонщині силами ЗСУ знищено склад ворожих боєприпасів в районі Томиної Балки, понтонну переправу поблизу села Львове, уражено пункт управління у Каховському районі та два контрольно-спостережні пункти у Миколаївському та Бериславському районах. Ситуація у Херсонській області залишається напруженою, повідомляють в ОП.
ВВС не може оперативно перевірити заяви сторін в умовах війни.