Росія обстрілює прикордонні райони Сумської області
Російські військові за добу обстріляли три громади Сумської області. Було 50 прильотів.
Про це повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
Обстрілювали прикордонні громади Сущини − Шалигинську, Хотінську, Зноб-Новгородську.
Обійшлося без жертв, зазначив Живицький.
Обстріли були із мінометів та ствольної артилерії, із реактивних систем залпового вогню.
Щодня по прикордонних районах Сумщини стріляють з території Росії. За день буває по кілька десятків, а іноді і по кілька сотень прильотів.

Автор фото, телеграм Дмитра Живицького









