Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко повідомив, що з початку повномасштабного вторгнення РФ українській владі вдалось повернути тіла 541 загиблого.
Як вказано на сайті кабінету міністрів, комунікацію з питань повернення тіл військових вдалось організувати з Росією через міжнародне представництво Червоного Хреста.
"Перемовини з агресором проводити складно, але нам вже вдалося повернути 541 загиблого захисника. З Маріуполя доставлено 428 тіл, з них понад 300 – захисники Азовсталі", - повідомив Олег Котенко.
Україна передає російській стороні локації, де є її загиблі, зазначив він. Росіяни мають їх забирати, і тоді проводиться обмін.
Але не завжди РФ хоче йти в зону бойових дій, хоча оголошується режим тиші, вказує уповноважений.
"Через величезні втрати особового складу росіяни не справляються зі своїми загиблими», - зазначив він.
Також Олег Котенко повідомив, що комунікація з рідними зниклих безвісти чи загиблих українських захисників безперервна.
Раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що з початку вторгнення РФ загинуло близько 9 тисяч українських військових.
Втрати Росії український генштаб оцінює в 46,5 тисяч військових.