Терміново, Українська влада та військові повідомляють про пожвавлення на херсонському фронті
Українська влада повідомляє про пожвавлення у боях на Херсонщині, які можуть свідчити про спроби контрнаступу ЗСУ.
Близько 12:00 Оперативне угруповання військ "Каховка" повідомило у фейсбук, що ключові мости черз Дніпро на Херсонщині пошкоджені ударами Himars настільки, що фактично перетворилися у пішохідні.
У коментарі Суспільне керівниця об’єднаного пресцентру Сил охорони та оборони "Південь" Наталя Гуменюк повідомила, що ЗСУ розпочали наступальні дії на різних напрямках, зокрема і на Херсонщині.
Видання "Громадське" повідомило, що інформацію про прорив та відхід 109 полку бойовиків "ДНР" підтвердили три їхні джерела у підрозділах ЗСУ на півдні.
Співрозмовник ВВС серед офіцерів на Херсонщині також розповів про пожвавлення на цього напрямку і наступ з боку ЗСУ.
Українські політики почали жартувати у соцмережах з приводу можливої втечі росіян з Херсона.
"Мені повідомляють, що різко зріс попит на надувні човни та матраци на правому березі Дніпра", - повідомив керівник Миколаївської ОВА Віталій Кім.
"Вообще не хочу уезжать из Херсона. Как тут классно вообще... настолько всё душевно, по-домашнему…", - пожартував над росіянами очільник Мінцифри Михайло Федоров.
"І згинуть наші воріженьки, як роса на сонці. Під пекучим небом українського серпня", - написав у телеграм очільник ОП Андрій Єрмак.
В умовах війни ВВС не може перевірити правдивість цих заяв.