Росіяни штурмують Сєвєродонецьк, Зеленський вночі відвідав Луганщину - Луганська ОВА
Російські військові штурмують Сєвєродонецьк, руйнують Золоте та Гірське на Луганщині. Попри важкі бої, позиції ЗСУ на Луганщині вночі відвідав Володимир Зеленський. Про це повідомив у телеграм керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
"Росіяни штурмують Сєвєродонецьк, багато руйнувань у Гірській громаді", - написав він.
За його словами, кількість зруйнованих будинків у Сєвєродонецьку порахувати важко, оскільки тривають вуличні бої.
Він також повідомив, що ЗСУ "зачистили" вже половину міста.
Проте журналіст Юрій Бутусов, який перебуває на місці, повідомив, що насправді ЗСУ контролюють набагато меншу частину Сєвєродонецька.
"Збройні сили України тримають оборону. У цьому пересвідчився і Глава держави, який вночі відвідав наші передові позиції на Луганщині", - повідомив Гайдай.
Сам Володимир Зеленський у нічному зверненні повідомив, що відвідав Соледар та Лисичанськ.
"Були в Лисичанську, були в Соледарі. Пишаюся кожним і кожною, кого зустрів, кому тиснув руку, з ким спілкувався, кого підтримав. Дещо привезли військовим. Про це детально не буду", - розповів президент.
В Лисичанську, за словами керівника Луганської ОВА, російські обстріли вчора призвели до масштабної пожежі.
"Рятувальники ліквідували пожежу на площі близько 1 000 кв. метрів в Лисичанську. Росіяни обстріляли пекарню, яка до останнього випікала хліб для місцевих жителів. Крім пекарні постраждали декілька будівельдержавних установ та дві багатоповерхівки", - повідомив Гайдай.
За добу, за інформацією Луганської ОВА, росіяни зруйнували:
- 16 будинків у місті Золоте
- 3 будинки у місті Гірське
- 6 будинків у селищі Врубівка
Ці населені пункти обстрілювали з мінометів, ствольної та реактивної артилерії.
"Після ворожих обстрілів постраждала також цивільна інфраструктура в районах Метьолкіного, Борівського, Устинівки, Тошківки", - зазначив Гайдай.