Росія каже про відступ українських військових з Сєвєродонецька
Міністерство оборони Росії заявляє, що деякі підрозділи українських військ втратили у боях за Сєвєродонецьк до 90% особового складу і відступають.
Про це заявив голова національного центру управління обороною Росії Михайло Мізінцев на брифінгу.
"Підрозділи ЗСУ, зазнавши критичних втрат під час боїв за Сєвєродонецьк, відступають у напрямку Лисичанська", - сказав він.
Раніше голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявляв, що українські сили навпаки здійснили контратаку і частково відтіснили російські війська з Сєвєродонецька. Він також заявив, що російські війська зазнають тяжких втрат.
ВВС в умовах бойових дій не може оперативно перевірити заяви сторін.