Генштаб України: бої тривають на сході Сєвєродонецька
Основні зусилля росіян і далі зосереджені на спробах встановити повний контроль над Сєвєродонецьком та заблокувати українські війська в районі Лисичанська, повідомляє Генштаб у своєму вечірньому зведенні.
Українські війська утримують контроль, бої тривають у східній частині Сєвєродонецька, зазначають у Генштабі.
Українці "зводять нанівець намагання ворога взяти під контроль автошлях Бахмут – Сєвєродонецьк", а також відбили штурм у напрямку Новоохтирка та Воронове.
Крім того, у зведенні Генштабу йдеться про таке:
- На Харківському напрямку росіяни ведуть оборонні бої, щоб стримати просування українських підрозділів до кордону та утримати контроль над автошляхом Бєлгород – Куп’янськ. Росіяни також намагаються відновити зруйнований залізничний міст через річку Оскіл в районі залізничної станції "Куп’янськ-Вузловий".
- На Слов’янському напрямку росіяни готуються відновити штурмові дії, щоб покращити своє тактичне положення. Українські війська успішно відбили штурм на напрямку населеного пункту Довгеньке, завдали росіянам втрат, ті відійшли.
В умовах війни ВВС не може оперативно підтвердити ці повідомлення.